Ahoj sestry a bratři vltavané

Vážení příznivci spolku

 

Vítejte na nových internetových stránkách Spolku „VLTAVAN“ v Purkarci, které by měly zlepšit informovanost členů a veřejnosti o činnosti spolku.

Dozvíte se zde vše podstatné o našem spolku od stručné historie spolku a obce, přes kontakty, správní výbor, plánované činnosti, až po aktuální informace např. o konání schůzí, brigád apod.

Na stránkách se budeme snažit dokumentovat činnost našeho spolku a pro doplnění FOTOGALERIE Vás tímto prosíme o pomoc. Máte-li k dispozici fotografie z předešlých vltavanských akcí a jste ochotni se o ně podělit s ostatními, kontaktujte někoho z nás, kteří se o tyto stránky staráme. Konkrétně br. Františka Brůhu, br. Jana Pöschla, nebo br. Josefa Nachlingera. Ke kontaktu s námi můžete využít sekci FÓRUM, kde můžete také napsat své postřehy a připomínky k těmto stránkám.

Stránky jsou nové a nějakou dobu bude trvat, než doladíme všechny detaily. Proto prosíme o trpělivost a těšíme se na spolupráci při odstranění případných nedostatků nebo doplnění nových informací.

 

Vaši noví administrátoři

Fanda, Jenda a Pepáč

 

Bratrské spolky

Vltavan Čechy Vltavan Štěchovice Vltavan Davle Vltavan Praha

Partneři a podporovatelé

Dělnická beseda Havlíček Řevnice

Město Hluboká nad Vltavou Město Hluboká nad Vltavou

SDH Purkarec

Český Rozhlas České Budějovice

Schody Pfeffer